Darko - Hurtownia kamienia

Szanowni klienci!

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu bogatą ofertę sprzedażową nagrobków z granitu oraz elementów budowlanych i wystroju wnętrz firmy "DARKO". Zajmujemy się hurtową sprzedażą kamienia importowanego wyłącznie z wiarygodnych i sprawdzonych źródeł. Współpracujemy z solidnymi dostawcami z Chin, Indii, Brazylii i RPA, oferujących materiał najwyższej jakości.

Oferujemy szeroki asortyment produktów, w którego skład głównie wchodzą nagrobki z granitu, jak również elementy budowlane takie jak blaty kuchenne, schody, parapety, umywalki, płytki, elementy kominkowe i elewacyjne. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów kamienia importowanego z różnych zakątków świata. Tymi surowcami są zarówno granit, jak również marmur, trawertyn i onyx.

Realizujemy zamówienia hurtowe, co pozwala nam utrzymać najniższe ceny w połączeniu z najwyższą jakością produktów na polskim rynku.

Zamówienia sporządzane są według indywidualnych potrzeb klientów dysponując szerokim wachlarzem rodzajów wykończeń nagrobków oraz dużą różnorodnością barw. Od początku do końca sprawujemy pieczę nad procesem zamawiania towaru. Bez trudu dotrzymujemy terminów realizacji złożonego zamówienia oraz dostarczamy materiał pod wskazany adres.

Hurtownia nagrobków "DARKO" wychodzi naprzeciw wysokim cenom obróbki, produkcji, pakowania i transportu kamienia przygotowując najatrakcyjniejszą cenę/ofertę na rynku.

Nawiązanie współpracy z naszą firmą otwiera przed Państwem niezliczone możliwości i buduje lepszą przyszłość. Pozwoli nam to na jeszcze szybszy rozwój i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w sprzedaży kamienia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Z wyrazami szacunku
Dariusz Rydz